Producenci
Notebook Dell Inspiron G15 5510 15,6"FHD/i7-10870H/16GB/SSD512GB/RTX3060/Linux/Black
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Rodzaj urządzenia | Notebook |
| Seria / rodzina | Inspiron |
| Typ procesora | Intel Core i7 |
| Zainstalowany procesor | Intel® Core™ i7-10870H Processor (16M Cache, up to 5.00 GHz) |
| Ilość rdzeni / wątków | 8 / 16 |
| Typ matrycy | WVA |
| Przekątna ekranu | 15.60 cali |
| Rozdzielczość optymalna | 1920 x 1080 (Full HD) pikseli |
| Powłoka ekranu | Matowa (Matt, non-glare) |
| Touch | Nie |
| System operacyjny | Linux |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM DDR4 2933MHz |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 16 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 32 GB |
| Ilość gniazd pamięci / wolne | 2 / 0 |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem | Intel® UHD Graphics 630 |
| Dodatkowa karta graficzna | Tak |
| Model dodatkowej karty graficznej | nVidia GeForce RTX 3060 6GB |
| Zamontowany dysk | SSD M.2 |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Napęd optyczny wbudowany | Nie |
| Port LAN | LAN 1 Gbps |
| Port Wi-Fi | IEEE 802.11ax |
| Port Bluetooth | Tak |
| Złącze HDMI | HDMI x1 |
| Porty USB | 4x : 2x 2.0 + 1x 3.0 + 1x 3.0 Typu C |
| Wejścia i wyjścia audio | Wyjście/wejście mini-jack |
| Wbudowana kamera internetowa | Tak |
| Czytnik kart | Nie |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Klawiatura | Klawiatura standardowa z blokiem numerycznym |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 273 x 357 x 23,3 |
| Waga (kg) | 2.650 |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Dołączone oprogramowanie | |
| Warunki serwisowe | 1y NBD + 1y CAR klient końcowy (osoba fizyczna) |
| Wyposażenie dodatkowe | |
| Informacje dodatkowe | Gniazdo linki zabezpieczającej 120 Hz 1y NBD +1y CAR |