Producenci
Notebook Dell Inspiron G5 5515 15,6"FHD/Ryzen 5 5600H/16GB/SSD512GB/RTX3050/10PR/Grey
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Rodzaj urządzenia | Notebook |
| Seria / rodzina | Inspiron |
| Typ procesora | AMD Ryzen 5 |
| Zainstalowany procesor | AMD Ryzen™ 5 5600H (3.30/4.20GHz; 6 rdzeni/12 wątków; 45W) |
| Ilość rdzeni / wątków | 6 / 12 |
| Typ matrycy | WVA |
| Przekątna ekranu | 15.60 cali |
| Rozdzielczość optymalna | 1920 x 1080 (Full HD) pikseli |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna (Anti-glare) |
| Touch | Nie |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 10 Pro PL 64-bit |
| Rodzaj pamięci | DDR4-3200 |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 16 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 32 GB |
| Ilość gniazd pamięci / wolne | 2 / 0 |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem | AMD Radeon Graphics |
| Dodatkowa karta graficzna | Tak |
| Model dodatkowej karty graficznej | nVidia GeForce RTX 3050 4GB |
| Wbudowane Audio | Realtek ALC3254 |
| Zamontowany dysk | SSD M.2 |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Napęd optyczny wbudowany | Nie |
| Rodzaj napędu optycznego | |
| Port LAN | LAN 2,5 Gbps |
| Port Wi-Fi | IEEE 802.11ax |
| Port Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Złącze HDMI | HDMI x1 |
| Porty USB | 4x : 3x 3.0 + 1x 3.1 Typu C |
| Wejścia i wyjścia audio | Wyjście/wejście mini-jack |
| Dodatki multimedialne | Głośniki stereo Wbudowane 2 mikrofony |
| Wbudowana kamera internetowa | Tak |
| Czytnik kart | Nie |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Klawiatura | Klawiatura standardowa z blokiem numerycznym |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Typ akumulatora / baterii | Li-Ion 6 cell battery |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 273 x 358 x 25 |
| Waga (kg) | 2.810 |
| Kolor obudowy | Szary (Grey) |
| Dołączone oprogramowanie | |
| Warunki serwisowe | |
| Wyposażenie dodatkowe | Zasilacz sieciowy 240 W |
| Informacje dodatkowe | Gwarancja: 2y NBD |