Producenci
Notebook Dell Inspiron G5 5515 15,6"FHD/Ryzen 7 5800H/16GB/SSD512GB/RTX3050Ti/W10/Grey
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Rodzaj urządzenia | Notebook |
| Seria / rodzina | Inspiron |
| Typ procesora | AMD Ryzen 7 |
| Zainstalowany procesor | AMD Ryzen™ 7 5800H (3.20/4.40GHz; 8 rdzeni/16 wątków; 45W) |
| Ilość rdzeni / wątków | 8 / 16 |
| Typ matrycy | WVA |
| Przekątna ekranu | 15.60 cali |
| Rozdzielczość optymalna | 1920 x 1080 (Full HD) pikseli |
| Powłoka ekranu | Matowa (Matt, non-glare) |
| Touch | Nie |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 10 Home PL 64-bit |
| Rodzaj pamięci | DDR4-3200 |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 16 |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem | AMD Radeon Graphics |
| Dodatkowa karta graficzna | Tak |
| Model dodatkowej karty graficznej | nVidia GeForce RTX 3050 Ti 4GB |
| Zamontowany dysk | SSD M.2 |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Napęd optyczny wbudowany | Nie |
| Rodzaj napędu optycznego | |
| Port LAN | LAN 2,5 Gbps |
| Port Wi-Fi | IEEE 802.11ax |
| Port Bluetooth | Tak |
| Złącze HDMI | HDMI x1 |
| Porty USB | 6x: 2x 2.0 + 2x 3.1 + 2x 3.1 Typu C |
| Wejścia i wyjścia audio | Wyjście/wejście mini-jack |
| Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie) | 4.0 W |
| Dodatki multimedialne | Głośniki stereo Mikrofon |
| Wbudowana kamera internetowa | Tak |
| Czytnik kart | Nie |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 273 x 358 x 24 |
| Waga (kg) | 2.810 |
| Kolor obudowy | Szary (Grey) |
| Dołączone oprogramowanie | |
| Warunki serwisowe | 1y NBD + 1y CAR klient końcowy (osoba fizyczna) |
| Wyposażenie dodatkowe | Zasilacz sieciowy, instrukcja |
| Informacje dodatkowe | Gwarancja: 1y NBD +1y CAR |