Producenci
Notebook Dell Latitude 5521 15,6"FHD/i5-11500H vPro/16GB/SSD512G/UHD Graphics/ 10 Pr Silver
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Rodzaj urządzenia | Notebook |
| Seria / rodzina | Latitude |
| Typ procesora | Intel Core i5 |
| Zainstalowany procesor | Intel® Core™ i5-11500 Processor (12M Cache, up to 4.60 GHz) |
| Ilość rdzeni / wątków | 6 / 12 |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Przekątna ekranu | 15.60 cali |
| Rozdzielczość optymalna | 1920 x 1080 (Full HD) pikseli |
| Touch | Nie |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 10 Pro PL 64-bit |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM DDR4 3200MHz |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 16 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 64 GB |
| Ilość gniazd pamięci / wolne | 2 / 1 |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem | Intel® UHD Graphics |
| Zamontowany dysk | SSD M.2 |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Możliwość montażu dodatkowego dysku | Tak |
| Napęd optyczny wbudowany | Nie |
| Rodzaj napędu optycznego | |
| Port LAN | LAN 1 Gbps |
| Port Wi-Fi | IEEE 802.11ax |
| Port Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| Złącze HDMI | HDMI x1 |
| Porty USB | 4x: 2x 3.0 + 2x Typu C/Thunderbolt™ 4 |
| Wejścia i wyjścia audio | Wyjście słuchawkowe Wejście mikrofonu |
| Dodatki multimedialne | Mikrofon |
| Wbudowana kamera internetowa | Tak |
| Czytnik kart | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Klawiatura | Klawiatura standardowa z blokiem numerycznym |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Typ akumulatora / baterii | Li-Ion 4 cell battery |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | |
| Kolor obudowy | Srebrny (Silver) |
| Dołączone oprogramowanie | Microsoft Office wersja próbna - obraz oprogramowania |
| Warunki serwisowe | 36 months on-site next business day |
| Wyposażenie dodatkowe | |
| Informacje dodatkowe | Zaślepka SSD ENERGY STAR Qualified 130W E5 Type C Power Adapter (EPEAT) E5 European Power Cord |