Producenci
Notebook Dell Vostro 3400 14"FHD/i5-1135G7/8GB/SSD256GB/IrisXe/11PR Black 3Y
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Konfigurowalne niższe TDP | 12 W |
| Konfigurowalne taktowanie niższego TDP | 0,9 GHz |
| Producent procesora | Intel |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Cache procesora | 8 MB |
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,2 GHz |
| Model procesora | i5-1135G7 |
| Generacja procesora | 11th gen Intel® Core™ i5 |
| Konfigurowalne wyższe TDP | 28 W |
| Konfigurowalne taktowanie wyższego TDP | 2,4 GHz |
| Grafika | |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel Iris Xe Graphics |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Pamięć | |
| Gniazda pamięci | SO-DIMM x 2 |
| Układ pamięci | 1 x 8 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 2666 Mhz |
| Maksymalna pojemność pamięci | 16 GB |
| Typ pamięci wewnętrznej | DDR4-SDRAM |
| Pamięć wewnętrzna | 8 GB |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM |
| Konstrukcja | |
| Typ produktu | Notebook |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Częstotliwość adaptera AC | 50 - 60 Hz |
| Moc adaptera AC | 45 W |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 19.5 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość (z przodu) | 1,81 cm |
| Wysokość (z tyłu) | 1,99 cm |
| Waga produktu | 1,64 kg |
| Głębokość produktu | 239,5 mm |
| Szerokość produktu | 328,7 mm |
| Ochrona | |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Kensington Lock | Tak |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | 0 - 10668 m |
| Wstrząsy podczas pracy | 140 G |
| Wibracje podczas przechowywania | 1,3 G |
| Wibracje podczas pracy | 0,66 G |
| Wstrząsy podczas przechowywania | 160 G |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 3048 m |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 65 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Sieć | |
| Model kontrolera WLAN | Dell Wireless 1810 |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g 802.11a Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s 100 Mbit/s 1000 Mbit/s |
| Bluetooth | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Producent karty WLAN | DELL |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Cechy szczególne procesora | |
| Wbudowane opcje dostępne | Nie |
| Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) | Nie |
| Wyświetlacz | |
| Jasność | 220 cd/m2 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Typ ekranu | WVA |
| Paleta barw | 45% |
| Ekran antyodblaskowy | Tak |
| Długość przekątnej ekranu | 14" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Typ HD | Full HD |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Przestrzeń barw RGB | NTSC |
| Audio | |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Moc głośnika | 2 W |
| Układ audio | Realtek ALC3204 |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro |
| Język systemu operacyjnego | Wielojęzyczny |
| Oprogramowanie próbne | McAfee 30 days,Microsoft Office |
| Nośnik danych | |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 256 GB |
| Pojemność pamięci SSD | 256 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express |
| Rozmiar kieszeni dysku SSD | M.2 |
| Całkowita pojemność przechowywania | 256 GB |
| Nośniki | SSD |
| Napęd optyczny | Nie |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Obsługiwane typy kart pamięci | SDHC SD SDXC |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Typ portu ładowania | DC-in jack |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 42 Wh |
| Waga baterii/akumulatora | 200 g |
| Ilość komór baterii | 3 |
| Napięcie baterii | 11,4 V |
| Technologia baterii | Litowo-polimerowy (LiPo) |
| Kamera | |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 0,92 MP |
| Szybkość przechwytywania wideo | 30 fps |
| Typ przedniej kamery | HD |
| Przednia kamera | Tak |
| Klawiatura | |
| Klawiatura z podświetleniem | Nie |
| Urządzenie wskazujące | Panel dotykowy |
| Klawiatura numeryczna | Nie |