Producenci
Notebook Dell Vostro 3500 15,6"FHD/i7-1165G7/16GB/SSD512GB/Iris Xe/10PR Black 3Y
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Rodzaj urządzenia | Notebook |
| Seria / rodzina | Vostro |
| Typ procesora | Intel Core i7 |
| Zainstalowany procesor | Intel® Core™ i7-1165G7 Processor (12M Cache, up to 4.70 GHz) |
| Ilość rdzeni / wątków | 4 / 8 |
| Przekątna ekranu | 15.60 cali |
| Rozdzielczość optymalna | 1920 x 1080 (Full HD) pikseli |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna (Anti-glare) |
| Touch | Nie |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 10 Pro PL 64-bit |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM DDR4 2666MHz |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 16 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 16 GB |
| Ilość gniazd pamięci / wolne | 2 / 0 |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem | Intel® Iris™ Xe Graphics |
| Dodatkowa karta graficzna | Nie |
| Wbudowane Audio | HD Audio |
| Zamontowany dysk | SSD M.2 |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Napęd optyczny wbudowany | Nie |
| Rodzaj napędu optycznego | |
| Złącze HDMI | HDMI x1 |
| Porty USB | 3x : 1x 2.0 + 2x 3.2 |
| Dodatki multimedialne | Mikrofon |
| Wbudowana kamera internetowa | HD |
| Czytnik kart | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Klawiatura | Klawiatura standardowa z blokiem numerycznym |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Typ akumulatora / baterii | Li-Polimer 3 cell battery |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 249 x 364 x 18 |
| Waga (kg) | 1.780 |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Dołączone oprogramowanie | |
| Warunki serwisowe | 36 miesięcy Basic On-Site |
| Wyposażenie dodatkowe | |
| Informacje dodatkowe | Szyfrowanie TPM, Gniazdo Kensington |