Producenci
Notebook Dell Vostro 3510 15,6"FHD/i3-1115G4/8GB/SSD256GB/UHD/11PR Black
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Rodzaj urządzenia | Notebook |
| Seria / rodzina | Vostro |
| Typ procesora | Intel Core i3 |
| Zainstalowany procesor | Intel® Core™ i3-1115G4 Processor (6M Cache, up to 4.10 GHz) |
| Ilość rdzeni / wątków | 2 / 4 |
| Typ matrycy | WVA |
| Przekątna ekranu | 15.60 cali |
| Rozdzielczość optymalna | 1920 x 1080 (Full HD) pikseli |
| Powłoka ekranu | Matowa (Matt, non-glare) |
| Touch | Nie |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 10 Pro PL 64-bit |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM DDR4 3200MHz |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 8 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 16 GB |
| Ilość gniazd pamięci / wolne | 2 / 1 |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem | Intel® UHD Graphics |
| Dodatkowa karta graficzna | Nie |
| Wbudowane Audio | Tak |
| Zamontowany dysk | SSD |
| Pojemność dysku | 256 GB |
| Napęd optyczny wbudowany | Nie |
| Rodzaj napędu optycznego | |
| Port LAN | LAN 1 Gbps |
| Port Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Złącze HDMI | HDMI x1 |
| Porty USB | 3x : 1x 2.0 + 2x 3.2 |
| Wejścia i wyjścia audio | Wyjście/wejście mini-jack |
| Wbudowana kamera internetowa | 0,9 MPix |
| Czytnik kart | Tak |
| Klawiatura | Klawiatura standardowa z blokiem numerycznym |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Typ akumulatora / baterii | 3 cell |
| Pojemność baterii | 3467 mAh |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 236 x 359 x 19,5 |
| Waga (kg) | 1.650 |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Dołączone oprogramowanie | |
| Warunki serwisowe | 36 miesięcy Basic On-Site |
| Wyposażenie dodatkowe | |
| Informacje dodatkowe | Windows 10Pro na licencji Windows 11Pro, użytkownik może zadecydować jaki system wybiera podczas uruchomienia |