Producenci
Notebook Dell Vostro 5415 14"FHD/R3-5300U/8GB/SSD512GB/Radeon/10PR Black
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Rodzaj urządzenia | Notebook |
| Seria / rodzina | Vostro |
| Typ procesora | AMD Ryzen 3 |
| Zainstalowany procesor | AMD Ryzen™ 3 5300U (2.60/3.80GHz; 4 rdzenie/8 wątków; 15W) |
| Ilość rdzeni / wątków | 4 / 8 |
| Typ matrycy | WVA |
| Przekątna ekranu | 14.00 cali |
| Rozdzielczość optymalna | 1920 x 1080 (Full HD) pikseli |
| Powłoka ekranu | Matowa (Anti-Glare) |
| Touch | Nie |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 10 Pro PL 64-bit |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM DDR4 |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 8 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 32 GB |
| Ilość gniazd pamięci / wolne | 2 / 1 |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem | AMD Radeon Graphics |
| Dodatkowa karta graficzna | Nie |
| Wbudowane Audio | Realtek ALC3204 |
| Zamontowany dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Możliwość montażu dodatkowego dysku | Nie |
| Napęd optyczny wbudowany | Nie |
| Rodzaj napędu optycznego | |
| Port LAN | LAN 1 Gbps |
| Port Wi-Fi | IEEE 802.11a/b/g/n/ac |
| Port Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Złącze HDMI | HDMI x1 |
| Porty USB | 3x : 2x 3.0 + 1x 3.2 Typu C |
| Wejścia i wyjścia audio | Wyjście/wejście mini-jack |
| Dodatki multimedialne | Głośniki stereo Wbudowane 2 mikrofony |
| Wbudowana kamera internetowa | Tak |
| Czytnik kart | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Klawiatura | Klawiatura standardowa bez bloku numerycznego |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Typ akumulatora / baterii | Li-Polimer 4 cell battery |
| Pojemność baterii | 54.0 Wh |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 212,8 x 321,27 x 17,02-17,99 |
| Waga (kg) | 1.400 |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Dołączone oprogramowanie | |
| Warunki serwisowe | 36 miesięcy Basic On-Site |
| Wyposażenie dodatkowe | zasilacz, kabel zasilający |
| Informacje dodatkowe | Gniazdo linki zabezpieczającej, Szyfrowanie TPM 2.0 |