Producenci
Notebook Dell Vostro 5515 15,6"FHD/Ryzen 7 5700U/16GB/SSD512GB/Radeon/10PR Grey
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Rodzaj urządzenia | Notebook |
| Seria / rodzina | Vostro |
| Typ procesora | AMD Ryzen 7 |
| Zainstalowany procesor | AMD Ryzen™ 7 5700U (1.80/4.30GHz; 8 rdzeni/16 wątków; 15W) |
| Ilość rdzeni / wątków | 8 / 16 |
| Typ matrycy | LED |
| Przekątna ekranu | 15.60 cali |
| Rozdzielczość optymalna | 1920 x 1080 (Full HD) pikseli |
| Powłoka ekranu | Matowa (Matt, non-glare) |
| Touch | Nie |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 10 Pro PL 64-bit |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM DDR4 3200MHz |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 16 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 32 GB |
| Ilość gniazd pamięci / wolne | 2 / 1 |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem | AMD Radeon Graphics |
| Dodatkowa karta graficzna | Nie |
| Wbudowane Audio | Tak |
| Zamontowany dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Napęd optyczny wbudowany | Nie |
| Rodzaj napędu optycznego | |
| Port Wi-Fi | IEEE 802.11a/b/g/n/ac |
| Port Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Złącze HDMI | HDMI x1 |
| Porty USB | 3x : 2x 3.0 + 1x 3.0 Typu C |
| Wejścia i wyjścia audio | Wyjście/wejście mini-jack |
| Dodatki multimedialne | Mikrofon Głośniki stereo |
| Wbudowana kamera internetowa | Tak |
| Czytnik kart | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Klawiatura | Klawiatura standardowa z blokiem numerycznym |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Typ akumulatora / baterii | 4 cell |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 228,9 x 356,1 x 14,6 - 17,9 |
| Waga (kg) | 1.700 |
| Kolor obudowy | Szary (Grey) |
| Dołączone oprogramowanie | |
| Warunki serwisowe | 36 miesięcy Basic On-Site |
| Wyposażenie dodatkowe | Zasilacz, kabel zasilający |
| Informacje dodatkowe | Szyfrowanie TPM 2.0 Rodzaj obudowy: aluminiowa |