Producenci
Notebook Dell XPS 13 9305 13,3"UHD touch/i7-1165G7/16GB/SSD512GB/Iris Xe/11PR Silver
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Rodzaj urządzenia | Notebook |
| Seria / rodzina | XPS |
| Typ procesora | Intel Core i7 |
| Zainstalowany procesor | Intel® Core™ i7-1165G7 Processor (12M Cache, up to 4.70 GHz) |
| Ilość rdzeni / wątków | 4 / 8 |
| Typ matrycy | WVA |
| Przekątna ekranu | 13.30 cali |
| Rozdzielczość optymalna | 3840 x 2160 (UHD) pikseli |
| Powłoka ekranu | Błyszcząca (Glare) |
| Touch | Tak |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit |
| Rodzaj pamięci | DDR4-4267 |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 16 |
| Ilość gniazd pamięci / wolne | 0 / 0 |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem | Intel® Iris™ Xe Graphics |
| Dodatkowa karta graficzna | Nie |
| Wbudowane Audio | Tak |
| Zamontowany dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Napęd optyczny wbudowany | Nie |
| Port Wi-Fi | IEEE 802.11ax |
| Port Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| Porty USB | 3x : 1x 3.1 Typu C + 2x Thunderbolt 4 |
| Wejścia i wyjścia audio | Wyjście/wejście mini-jack |
| Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie) | 4.0 W |
| Dodatki multimedialne | Wbudowany mikrofon Głośniki stereo |
| Wbudowana kamera internetowa | HD |
| Czytnik kart | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Klawiatura | Klawiatura standardowa bez bloku numerycznego |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Typ akumulatora / baterii | Li-Ion 4 cell battery |
| Pojemność baterii | 52.0 Wh |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 199 x 302 x 11,6 |
| Waga (kg) | 1.290 |
| Kolor obudowy | Srebrny (Silver) |
| Dołączone oprogramowanie | |
| Warunki serwisowe | |
| Wyposażenie dodatkowe | |
| Informacje dodatkowe | Rodzaj pamięci: LPDDR4X 4267 MHz (pamięć wlutowana) |