Producenci
Notebook Dell XPS 13 9315 13,3"FHD+/i7-1250U/16GB/SSD512GB/Iris Xe/W11PR
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Producent procesora | Intel |
| Cache procesora | 12 MB |
| Typ procesora | Intel® Core™ i7 |
| Liczba rdzeni procesora | 10 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,7 GHz |
| Generacja procesora | 12th gen Intel® Core™ i7 |
| Model procesora | i7-1250U |
| Grafika | |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel Iris Xe Graphics |
| Pamięć | |
| Rodzaj pamięci | Zintegrowana |
| Prędkość zegara pamięci | 5200 Mhz |
| Typ pamięci RAM | LPDDR5-SDRAM |
| Maksymalna pojemność pamięci | 16 GB |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Konstrukcja | |
| Nazwa koloru | Sky |
| Typ produktu | Notebook |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Moc | |
| Częstotliwość adaptera AC | 50 - 60 Hz |
| Moc adaptera AC | 45 W |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Napięcie ładowania USB | 20 9 5 V |
| Prąd ładowania USB | 3 A |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 14 mm |
| Głębokość produktu | 199,4 mm |
| Szerokość produktu | 295,4 mm |
| Waga produktu | 1,17 kg |
| Ochrona | |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Warunki pracy | |
| Wstrząsy podczas pracy | 110 G |
| Wstrząsy podczas przechowywania | 160 G |
| Wibracje podczas przechowywania | 1,3 G |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | -15,2 - 10668 m |
| Wibracje podczas pracy | 0,66 G |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | -15,2 - 3048 m |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 65 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 35 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
| Sieć | |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g 802.11a 802.11b Wi-Fi 4 (802.11n) Wi-Fi 5 (802.11ac) Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Model kontrolera WLAN | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Bluetooth | Tak |
| Typ anteny | 2x2 |
| Maksymalny transfer danych przez bezprzewody LAN | 2400 Mbit/s |
| Wydajność | |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Cechy szczególne procesora | |
| Intel® Flex Memory Access | Nie |
| Technologia Execute Disable Bit (EDB) | Tak |
| Wbudowane opcje dostępne | Nie |
| Wyświetlacz | |
| Ekran antyrefleksyjny | Tak |
| Jasność | 500 cd/m2 |
| Typ matrycy | WVA |
| Rozmiar plamki | 0,15 x 0,15 mm |
| Czas włączania/wyłączania wyświetlacza | 35 ms |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 2000:1 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Paleta barw | 100% |
| Gęstość pikseli | 169,3 ppi |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Typ HD | Full HD+ |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 px |
| Natywna proporcja obrazu | 16:10 |
| Przekątna ekranu | 34 cm (13.4") |
| Przestrzeń barw RGB | sRGB |
| Audio | |
| Moc głośnika | 2 W |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Układ audio | Realtek ALC1319D |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Nośnik danych | |
| Nośniki | SSD |
| NVMe | Tak |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 512 GB |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Napęd optyczny | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Zasilanie USB | Tak |
| Typ portu ładowania | USB Type-C |
| Ilość portów Thunderbolt 4 | 2 |
| Technologia Intel® Thunderbolt 4 | Tak |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 51 Wh |
| Czas ładowania | 3 h |
| Waga baterii/akumulatora | 220 g |
| Ilość komór baterii | 3 |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Napięcie baterii | 11,55 V |
| Kamera | |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 1280 x 720 px 0,92 Mpix |
| Kamera na podczerwień (IR) | Tak |
| Typ przedniej kamery | HD |
| Szybkość przechwytywania wideo | 30 fps |
| Przednia kamera | Tak |
| Klawiatura | |
| Język klawiatury | Amerykański międzynarodowy |
| Klawiatura z podświetleniem | Tak |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Urządzenie wskazujące | Panel dotykowy |