Producenci
Notebook Lenovo 14 G4 IAP 14"FHD/i5-1235U/8GB/SSD256GB/IrisXe/W11PR Grey
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Rodzaj urządzenia | Notebook |
| Typ procesora | Intel Core i5 |
| Zainstalowany procesor | Intel® Core™ i5-1235U Processor (12M Cache, up to 4.40 GHz) |
| Ilość rdzeni / wątków | 10 / 12 |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Przekątna ekranu | 14.00 cali |
| Rozdzielczość optymalna | 1920 x 1080 (Full HD) pikseli |
| Powłoka ekranu | Matowa (Matt, non-glare) |
| Touch | Nie |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM DDR4 3200MHz |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 8 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 40 GB |
| Ilość gniazd pamięci / wolne | 1 / 1 |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem | Intel® Iris™ Graphics |
| Dodatkowa karta graficzna | Nie |
| Wbudowane Audio | Realtek ALC3287 |
| Zamontowany dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku | 256 GB |
| Napęd optyczny wbudowany | Nie |
| Rodzaj napędu optycznego | |
| Port LAN | LAN 1 Gbps |
| Port Wi-Fi | Intel AX201.11ax |
| Port Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Złącze HDMI | HDMI x1 |
| Porty USB | 4x : 2x 3.0 + 1x 3.2 Typu C + 1x Thunderbolt™ 4 |
| Wejścia i wyjścia audio | Wyjście/wejście mini-jack |
| Dodatki multimedialne | Głośniki stereo Wbudowany mikrofon |
| Wbudowana kamera internetowa | Full HD1080p |
| Czytnik kart | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Klawiatura | Klawiatura standardowa bez bloku numerycznego |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Typ akumulatora / baterii | Li-Polimer |
| Pojemność baterii | 45.0 Wh |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 218 x 323 x 17,9 |
| Waga (kg) | 1.400 |
| Kolor obudowy | Szary (Grey) |
| Dołączone oprogramowanie | |
| Warunki serwisowe | 36 miesięcy, On-site, (na miejscu u Klienta) |
| Wyposażenie dodatkowe | zasilacz, kabel zasilający |
| Informacje dodatkowe | Szyfrowanie TPM 2.0 Zasilacz 65W USB-C Kensigton Nano Security Slot 8gb RAM wlutowane w płytę główną pokrywa: Aluminiowa górna oraz dolna pokrywa Kamera internetowa z przesłoną Privacy Shutter Zasilacz 65W USB-C Bateria litowo-polimerowa z funkcją Rapid Charge (50% w 0,5hr) MobileMark 2018: 6 hr |