Producenci
Notebook Lenovo IdeaPad 3 15IAU7 15,6"FHD/i3-1215U/8GB/256GB/UHD/Arctic Grey
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,4 GHz |
| Układ płyty głównej | Intel SoC |
| Typ procesora | Intel® Core™ i3 |
| Generacja procesora | 12th gen Intel® Core™ i3 |
| Producent procesora | Intel |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Model procesora | i3-1215U |
| Grafika | |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Pamięć | |
| Maksymalna pojemność pamięci | 16 GB |
| Gniazda pamięci | SO-DIMM x 1 |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 MHz |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Rodzaj pamięci | Zintegrowana + SO-DIMM |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Szary |
| Nazwa koloru | Arctic Grey |
| Typ produktu | Laptop |
| Moc | |
| Moc adaptera AC | 65 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,63 kg |
| Wysokość produktu | 19,9 mm |
| Szerokość produktu | 359,2 mm |
| Głębokość produktu | 236,5 mm |
| Ochrona | |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Sieć | |
| Typ anteny | 2x2 |
| Bluetooth | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11a?) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Cechy szczególne procesora | |
| Wbudowane opcje dostępne | Nie |
| Intel® Flex Memory Access | Tak |
| Technologia Execute Disable Bit (EDB) | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Przekątna ekranu | 15,6" |
| Typ HD | Full HD |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Ekran matowy | Tak |
| Jasność | 300 cd/m2 |
| Typ matrycy | IPS |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Audio | |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| System dźwięku | Dźwięk Dolby |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Moc głośnika | 1,5 W |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Brak |
| Nośnik danych | |
| Napęd optyczny | Nie |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express |
| Obsługiwane karty pamięci | SDXC MMC SDHC SD |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Całkowita pojemność dysków | 256 GB |
| Pojemność pamięci SSD | 256 GB |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Nośniki | SSD |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 256 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Zasilanie USB | Tak |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Wersja HDMI | 1.4b |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Bateria | |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 5 h |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Pojemność baterii | 38 Wh |
| Kamera | |
| Przednia kamera | Tak |
| Typ przedniej kamery | HD |
| Klawiatura | |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Urządzenie wskazujące | Touchpad |
| Klawiatura z podświetleniem | Nie |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące