Producenci
Notebook Lenovo IdeaPad 3 15ITL6 15,6"FHD/i3-1115G4/8GB/SSD512GB/UHD/W11S Grey
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Rodzaj urządzenia | Notebook |
| Seria / rodzina | IdeaPad |
| Typ procesora | Intel Core i3 |
| Zainstalowany procesor | Intel® Core™ i3-1115G4 Processor (6M Cache, up to 4.10 GHz) |
| Ilość rdzeni / wątków | 2 / 4 |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Przekątna ekranu | 15.60 cali |
| Rozdzielczość optymalna | 1920 x 1080 (Full HD) pikseli |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna (Anti-glare) |
| Touch | Nie |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 11 Home w trybie S PL 64-bit |
| Rodzaj pamięci | DDR4-3200 |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 8 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 12 GB |
| Ilość gniazd pamięci / wolne | 1 / 0 |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem | Intel® UHD Graphics |
| Dodatkowa karta graficzna | Nie |
| Wbudowane Audio | Tak |
| Zamontowany dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Możliwość montażu dodatkowego dysku | Tak |
| Napęd optyczny wbudowany | Nie |
| Rodzaj napędu optycznego | |
| Port LAN | Brak |
| Port Wi-Fi | IEEE 802.11ax |
| Port Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Złącze HDMI | HDMI x1 |
| Porty USB | 3x : 1x 2.0 + 1x 3.0 + 1x 3.0 Typu C |
| Wejścia i wyjścia audio | Wyjście/wejście mini-jack |
| Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie) | 3.0 W |
| Dodatki multimedialne | Dwa mikrofony |
| Wbudowana kamera internetowa | HD720p |
| Czytnik kart | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Klawiatura | Klawiatura standardowa z blokiem numerycznym |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Pojemność baterii | 38.0 Wh |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 236,5 x 359,2 x 19,9 |
| Waga (kg) | 1.650 |
| Kolor obudowy | Szary (Grey) |
| Dołączone oprogramowanie | |
| Warunki serwisowe | 2 lata |
| Wyposażenie dodatkowe | |
| Informacje dodatkowe | Szyfrowanie TPM 2.0 Memory: 4GB Soldered DDR4-3200 + 4GB SO-DIMM DDR4-3200 Model with 38Wh battery: up to two drives, 1x 2.5" HDD + 1x M.2 SSD • 2.5" HDD up to 1TB • M.2 2242 SSD up to 512GB • M.2 2280 SSD up to 1TB MobileMark 2018: 5.5 hr Local video (1080p) playback@150nits: 8.5 hr |