Producenci
Notebook Lenovo IdeaPad 3 17ALC6 17,3"HD+/Ryzen 5 5500U/8GB/SSD256GB/Radeon Grey
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Rodzaj urządzenia | Notebook |
| Seria / rodzina | IdeaPad |
| Typ procesora | AMD Ryzen 5 |
| Zainstalowany procesor | AMD Ryzen™ 5 5500U (2.10/4.0GHz; 6 rdzeni/12 wątków; 15W) |
| Ilość rdzeni / wątków | 6 / 12 |
| Typ matrycy | TN |
| Przekątna ekranu | 17.30 cali |
| Rozdzielczość optymalna | 1600 x 900 (HD+) pikseli |
| Powłoka ekranu | Matowa (Matt, non-glare) |
| Touch | Nie |
| System operacyjny | Brak |
| Rodzaj pamięci | DDR4-3200 |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 8 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 12 GB |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem | AMD Radeon Graphics |
| Dodatkowa karta graficzna | Nie |
| Zamontowany dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku | 256 GB |
| Możliwość montażu dodatkowego dysku | Tak |
| Napęd optyczny wbudowany | Nie |
| Rodzaj napędu optycznego | |
| Port Wi-Fi | IEEE 802.11ac |
| Port Bluetooth | Tak |
| Złącze HDMI | HDMI x1 |
| Porty USB | 3x : 1x 2.0 + 1x 3.0 + 1x 3.0 Typu C |
| Wejścia i wyjścia audio | Wyjście/wejście mini-jack |
| Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie) | 3.0 W |
| Dodatki multimedialne | Głośniki stereo Wbudowany mikrofon |
| Wbudowana kamera internetowa | 0,9 MPix |
| Czytnik kart | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Klawiatura | Klawiatura standardowa z blokiem numerycznym |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Pojemność baterii | 38.0 Wh |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 274 x 19 x 399 |
| Waga (kg) | 2.100 |
| Kolor obudowy | Szary (Grey) |
| Dołączone oprogramowanie | |
| Wyposażenie dodatkowe | Zasilacz |
| Informacje dodatkowe | Szyfrowanie TPM |