Producenci
Notebook Lenovo IdeaPad 3 17ALC6 17,3"HD+/Ryzen 5 5500U/8GB/SSD512GB/Radeon/ Arctic Grey
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Model procesora | 5500U |
| Typ procesora | AMD Ryzen™ 5 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Typ pamięci procesora | L2 & L3 |
| Taktowanie procesora | 2,1 GHz |
| Producent procesora | AMD |
| Grafika | |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Model wbudowanej karty graficznej | AMD Radeon Graphics |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Pamięć | |
| Gniazda pamięci | SO-DIMM x 1 |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 Mhz |
| Maksymalna pojemność pamięci | 12 GB |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Rodzaj pamięci | Zintegrowana + SO-DIMM |
| Konstrukcja | |
| Nazwa koloru | Arctic Grey |
| Typ produktu | Laptop |
| Kolor produktu | Szary |
| Moc | |
| Moc adaptera AC | 65 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 19,9 mm |
| Szerokość produktu | 399 mm |
| Waga produktu | 2,1 kg |
| Głębokość produktu | 274 mm |
| Ochrona | |
| Wersja TPM | 2.0 |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Sieć | |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Typ anteny | 2x2 |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wyświetlacz | |
| Przestrzeń barw RGB | NTSC |
| Typ matrycy | TN |
| Paleta barw | 60% |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Jasność | 250 cd/m2 |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Powierzchnia wyświetlacza | Matowy |
| Rozdzielczość | 1600 x 900 px |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 17,3" |
| Typ HD | HD+ |
| Audio | |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
| Moc głośnika | 1,5 W |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Układ audio | Realtek ALC3287 |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Brak |
| Nośnik danych | |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 512 GB |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Interfejs pamięci SSD | NVMe, PCI Express 3.0 |
| Obsługiwane karty pamięci | MMC SD SDXC SDHC |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Napęd optyczny | Nie |
| Nośniki | SSD |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Wersja HDMI | 1.4b |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 38 Wh |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 7 h |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Kamera | |
| Typ przedniej kamery | HD |
| Przednia kamera | Tak |
| Klawiatura | |
| Klawiatura z podświetleniem | Nie |
| Urządzenie wskazujące | Panel dotykowy |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące