Producenci
Notebook Lenovo Legion 5 15ARH7 15,6"/Ryzen 5-6600H/16GB/SSD512GB/RTX3050-4GB/ Grey
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,5 GHz |
| Taktowanie procesora | 3,3 GHz |
| Producent procesora | AMD |
| Typ procesora | AMD Ryzen™ 5 |
| Model procesora | 6600H |
| Układ płyty głównej | AMD SoC |
| Grafika | |
| Model dedykowanej karty graficznej | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Model wbudowanej karty graficznej | AMD Radeon 680M |
| Pamięć karty graficznej | 4 GB |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Dedykowana karta graficzna | Tak |
| Typ dedykowanej karty graficznej | GDDR6 |
| Pamięć | |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM |
| Typ pamięci RAM | DDR5-SDRAM |
| Maksymalna pojemność pamięci | 16 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 4800 Mhz |
| Gniazda pamięci | SO-DIMM x 2 |
| Układ pamięci | 2 x 8 GB |
| Konstrukcja | |
| Typ produktu | Laptop |
| Kolor produktu | Szary |
| Nazwa koloru | Storm grey |
| Moc | |
| Moc adaptera AC | 230 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 358,8 mm |
| Głębokość produktu | 262,4 mm |
| Wysokość produktu | 20 mm |
| Waga produktu | 2,35 kg |
| Ochrona | |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Sieć | |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Typ anteny | 2x2 |
| Bluetooth | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 Mbit/s |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Wyświetlacz | |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 15,6" |
| Typ HD | Full HD |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Ekran matowy | Tak |
| Typ matrycy | IPS |
| Jasność | 300 cd/m2 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 165 Hz |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Audio | |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Układ audio | Realtek ALC3287 |
| Moc głośnika | 2 W |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Brak |
| Nośnik danych | |
| Nośniki | SSD |
| Napęd optyczny | Nie |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 512 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 3 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
| Funkcja USB Sleep-and-Charge | Tak |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Zasilanie USB | Tak |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 80 Wh |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Kamera | |
| Przednia kamera | Tak |
| Typ przedniej kamery | Full HD |
| Klawiatura | |
| Urządzenie wskazujące | Panel dotykowy |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Klawiatura z podświetleniem | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące