Producenci
Notebook Lenovo Legion 5 15IAH7 15,6"FHD/i5-12450H/16GB/SSD512GB/RTX3050-4GB/165Hz Storm Grey
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,4 GHz |
| Model procesora | i5-12450H |
| Generacja procesora | 12th gen Intel® Core™ i5 |
| Układ płyty głównej | Intel SoC |
| Producent procesora | Intel |
| Grafika | |
| Producent dedykowanego układu GPU | NVIDIA |
| Typ dedykowanej karty graficznej | GDDR6 |
| Pamięć karty graficznej | 4 GB |
| Model dedykowanej karty graficznej | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel Iris Xe Graphics |
| Dedykowana karta graficzna | Tak |
| Całkowita moc układu graficznego (TGP) | 80 W |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Pamięć | |
| Maksymalna pojemność pamięci | 16 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 4800 MHz |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM |
| Typ pamięci RAM | DDR5-SDRAM |
| Gniazda pamięci | SO-DIMM x 2 |
| Układ pamięci | 2 x 8 GB |
| Konstrukcja | |
| Nazwa koloru | Storm Grey |
| Kolor produktu | Szary |
| Typ produktu | Laptop |
| Moc | |
| Moc adaptera AC | 230 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 2,35 kg |
| Głębokość produktu | 262,4 mm |
| Wysokość produktu | 20 mm |
| Szerokość produktu | 358,8 mm |
| Ochrona | |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 35 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 8 - 95% |
| Sieć | |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 |
| Typ anteny | 2x2 |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11b 802.11g 802.11a Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wersja Bluetooth | 5.1 |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Cechy szczególne procesora | |
| Intel® Flex Memory Access | Tak |
| Wbudowane opcje dostępne | Nie |
| Wyświetlacz | |
| Ekran matowy | Tak |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 165 Hz |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 15,6" |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Typ matrycy | IPS |
| Jasność | 300 cd/m2 |
| Typ HD | Full HD |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Audio | |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Moc głośnika | 2 W |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Układ audio | Realtek ALC3287 |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Brak |
| Nośnik danych | |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 512 GB |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express |
| Nośniki | SSD |
| Napęd optyczny | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Zasilanie USB | Tak |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Funkcja USB Sleep-and-Charge | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 2 |
| Ilość portów Thunderbolt 4 | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Bateria | |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 5,42 h |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Pojemność baterii | 60 Wh |
| Kamera | |
| Typ przedniej kamery | Full HD |
| Przednia kamera | Tak |
| Klawiatura | |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Klawiatura z podświetleniem | Tak |
| Urządzenie wskazujące | Panel dotykowy |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące