Producenci
Notebook Lenovo Legion 5 15ITH6 15,6"FHD/i5-11400H/16GB/SSD512GB/RTX3050-4GB/Black
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Układ płyty głównej | Intel HM570 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,5 GHz |
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Producent procesora | Intel |
| Cache procesora | 12 MB |
| Model procesora | i5-11400H |
| Grafika | |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| Model dedykowanej karty graficznej | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Typ dedykowanej karty graficznej | GDDR6 |
| Dedykowana karta graficzna | Tak |
| Pamięć karty graficznej | 4 GB |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Pamięć | |
| Maksymalna pojemność pamięci | 32 GB |
| Korekcja ECC | Nie |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM |
| Układ pamięci | 2 x 8 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Gniazda pamięci | SO-DIMM x 2 |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 Mhz |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Nazwa koloru | Phantom Blue, Shadow Black |
| Materiał obudowy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS), Poliwęglan (PC) |
| Układ | Clamshell |
| Typ produktu | Laptop |
| Pozycjonowanie na rynku | Gaming |
| Moc | |
| Moc adaptera AC | 230 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 2,4 kg |
| Wysokość (z przodu) | 2,25 cm |
| Wysokość (z tyłu) | 2,58 cm |
| Głębokość produktu | 260,6 mm |
| Szerokość produktu | 362,6 mm |
| Ochrona | |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Wersja TPM | 2.0 |
| Rodzaj ochrony hasłem | Zasilanie włączone Supervisor HDD |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 5 - 43 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 8 - 95% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 35 °C |
| Sieć | |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 Mbit/s |
| Typ anteny | 2x2 |
| Bluetooth | Tak |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wersja Bluetooth | 5.1 |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wyświetlacz | |
| Typ HD | Full HD |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Przekątna ekranu | 15,6" |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 165 Hz |
| Przestrzeń barw RGB | sRGB |
| Paleta barw | 100% |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Dolby Vision |
| Ekran matowy | Tak |
| Typ matrycy | IPS |
| Jasność | 300 cd/m2 |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Audio | |
| Układ audio | Realtek ALC3306 |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| System dźwięku | Nahimic Audio |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Moc głośnika | 2 W |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Brak |
| Nośnik danych | |
| Napęd optyczny | Nie |
| Interfejs pamięci SSD | NVMe, PCI Express 3.0 |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 512 GB |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| NVMe | Tak |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Nośniki | SSD |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Zasilanie USB | Tak |
| Funkcja USB Sleep-and-Charge | Tak |
| Technologia Intel® Thunderbolt 4 | Tak |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Porty USB Sleep-and-Charge | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Typ portu ładowania | DC-in jack |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Ilość portów Thunderbolt 4 | 2 |
| Bateria | |
| Czas szybkiego ładowania (50%) | 30 min |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 8,9 h |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Pojemność baterii | 60 Wh |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Kamera | |
| Przednia kamera | Tak |
| Kamera prywatności | Tak |
| Typ prywatności | Przykrywka |
| Typ przedniej kamery | HD |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 1280 x 720 px |
| Klawiatura | |
| Kolor podświetlenia klawiatury | Biały |
| Klawiatura z podświetleniem | Tak |
| Język klawiatury | US International |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Urządzenie wskazujące | Panel dotykowy |
| Szanse na przetrwanie | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |