Producenci
Notebook Lenovo Legion 5 Pro 16IAH7H 16"WQXGA/i9-12900H/16GB/SSD1TB/RTX3070-8GB/W11 Grey
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Rodzaj urządzenia | Notebook |
| Seria / rodzina | Legion |
| Typ procesora | Intel Core i9 |
| Zainstalowany procesor | Intel® Core™ i9-12900H Processor (24M Cache, up to 5.00 GHz) |
| Ilość rdzeni / wątków | 14 / 20 |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Przekątna ekranu | 16.00 cali |
| Rozdzielczość optymalna | 2560 x 1600 (WQXGA) pikseli |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna (Anti-glare) |
| Touch | Nie |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 11 Home PL 64-bit |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM DDR5 4800MHz |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 16 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 32 GB |
| Ilość gniazd pamięci / wolne | 2 / 0 |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem | Intel® Iris™ Xe Graphics |
| Dodatkowa karta graficzna | Tak |
| Model dodatkowej karty graficznej | nVidia GeForce RTX 3070 8GB |
| Wbudowane Audio | Realtek ALC3287 |
| Zamontowany dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku | 1 TB |
| Możliwość montażu dodatkowego dysku | Tak |
| Napęd optyczny wbudowany | Nie |
| Rodzaj napędu optycznego | |
| Port LAN | LAN 1 Gbps |
| Port Wi-Fi | IEEE 802.11ax |
| Port Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| Złącze HDMI | HDMI x1 |
| Porty USB | 6x : 3x 3.0 + 2x 3.1 Typu C + 1x 4.0 Typu C/Thunderbolt™ 4 |
| Wejścia i wyjścia audio | Wyjście/wejście mini-jack |
| Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie) | 4.0 W |
| Dodatki multimedialne | Wbudowane 2 mikrofony |
| Wbudowana kamera internetowa | HD720p |
| Czytnik kart | Nie |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Klawiatura | Klawiatura standardowa z blokiem numerycznym |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Pojemność baterii | 80.0 Wh |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 264,4 x 359,9 x 19,9 |
| Waga (kg) | 2.490 |
| Kolor obudowy | Szary (Grey) |
| Dołączone oprogramowanie | |
| Warunki serwisowe | |
| Wyposażenie dodatkowe | Zasilacz 300W Slim Tip (3-pin) |
| Informacje dodatkowe | Security Chip: Firmware TPM 2.0 Up to two drives, 2x M.2 SSD Two M.2 2280 PCIe Gen 4x4 slots, support M.2 2242/2280 SSD Keyboard: White Backlit, English Case Material: Aluminium (Top), Aluminium (Bottom) |