Producenci
Notebook Lenovo Legion 5 Pro 16ITH6H 16"WQXGA/i7-11800H/16GB/SSD1TB/RTX3070-8GB/W11 Grey
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Generacja procesora | 11th gen Intel® Core™ i7 |
| Taktowanie procesora | 2,3 GHz |
| Producent procesora | Intel |
| Model procesora | i7-11800H |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Cache procesora | 24 MB |
| Typ procesora | Intel® Core™ i7 |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,6 GHz |
| Układ płyty głównej | Intel HM570 |
| Grafika | |
| Typ dedykowanej karty graficznej | GDDR6 |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| Dedykowana karta graficzna | Tak |
| Pamięć karty graficznej | 8 GB |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Model dedykowanej karty graficznej | NVIDIA GeForce RTX 3070 |
| Pamięć | |
| Układ pamięci | 2 x 8 GB |
| Gniazda pamięci | SO-DIMM x 2 |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 Mhz |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM |
| Maksymalna pojemność pamięci | 32 GB |
| Konstrukcja | |
| Nazwa koloru | Storm grey, Black |
| Typ produktu | Laptop |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Moc adaptera AC | 300 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość (z przodu) | 2,17 cm |
| Wysokość (z tyłu) | 2,62 cm |
| Szerokość produktu | 356 mm |
| Waga produktu | 2,3 kg |
| Głębokość produktu | 264,2 mm |
| Ochrona | |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Wersja TPM | 2.0 |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Warunki pracy | |
| Maksymalna wysokość transportu | 3048 m |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 5 - 43 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Zakres wilgotności względnej | 8 - 95% |
| Sieć | |
| Wersja Bluetooth | 5.1 |
| WWAN | Niezainstalowany |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Tak |
| Typ anteny | 2x2 |
| Wyświetlacz | |
| Typ matrycy | IPS |
| Paleta barw | 100% |
| Jasność | 500 cd/m2 |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1200:1 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 165 Hz |
| Ekran matowy | Tak |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Dolby Vision High Dynamic Range (HDR) 400 |
| Przestrzeń barw RGB | sRGB |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Natywna proporcja obrazu | 16:10 |
| Rozdzielczość | 2560 x 1600 px |
| Przekątna ekranu | 16" |
| Typ HD | WQXGA |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Audio | |
| Moc głośnika | 2 W |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| System dźwięku | Nahimic Audio |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Układ audio | Realtek ALC3306 |
| Oprogramowanie | |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Język systemu operacyjnego | Polski |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Home PL |
| Nośnik danych | |
| Pojemność pamięci SSD | 1 TB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 1 TB |
| NVMe | Tak |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express 3.0 |
| Napęd optyczny | Nie |
| Całkowita pojemność dysków | 1 TB |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Nośniki | SSD |
| Porty i interfejsy | |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Porty USB Sleep-and-Charge | 1 |
| Funkcja USB Sleep-and-Charge | Tak |
| Zasilanie USB | Tak |
| Ilość portów Thunderbolt 4 | 2 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Bateria | |
| Czas szybkiego ładowania (50%) | 30 min |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 7,3 h |
| Pojemność baterii | 80 Wh |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Kamera | |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 1280 x 720 px |
| Typ przedniej kamery | HD |
| Przednia kamera | Tak |
| Klawiatura | |
| Klawiatura z podświetleniem | Tak |
| Kolor podświetlenia klawiatury | Biały |
| Układ klawiatury | QWERTY |
| Urządzenie wskazujące | Panel dotykowy |
| Klawiatura numeryczna | Tak |