Producenci
Notebook Lenovo ThinkBook 15-ITL G2 15,6"FHD/i5-1135G7/16GB/SSD512GB/IrisXe/11PR Grey
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Cache procesora | 8 MB |
| Producent procesora | Intel |
| Konfigurowalne taktowanie niższego TDP | 0,9 GHz |
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 jedenaste pokolenie |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,2 GHz |
| Model procesora | i5-1135G7 |
| Konfigurowalne niższe TDP | 12 W |
| Konfigurowalne wyższe TDP | 28 W |
| Konfigurowalne taktowanie wyższego TDP | 2,4 GHz |
| Grafika | |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel Iris Xe Graphics |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Pamięć | |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Maksymalna pojemność pamięci | 40 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Układ pamięci | 1 x 8 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 Mhz |
| Gniazda pamięci | SO-DIMM x 1 |
| Rodzaj pamięci | Zintegrowana + SO-DIMM |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Szary |
| Typ produktu | Notebook |
| Materiał obudowy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS), Aluminium, Poliwęglan (PC) |
| Układ | Muszla |
| Nazwa koloru | Mineral grey |
| Moc | |
| Moc adaptera AC | 65 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 18,9 mm |
| Waga produktu | 1,7 kg |
| Głębokość produktu | 235 mm |
| Szerokość produktu | 357 mm |
| Ochrona | |
| Kensington Lock | Tak |
| Rodzaj ochrony hasłem | Supervisor HDD Zasilanie włączone |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Wersja TPM | 2.0 |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 35 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 5 - 43 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 8 - 95% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Sieć | |
| Typ anteny | 2x2 |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.1 |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Cechy szczególne procesora | |
| Maksymalna konfiguracja CPU | 1 |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Tak |
| Technologia virtualizacji Intel® (VT-x) | Tak |
| Technologia Intel® Trusted Execution | Nie |
| Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) | Nie |
| Technologia Wirtualizacji Intel® (Directed I/O) (VT-d) | Tak |
| Wbudowane opcje dostępne | Nie |
| Technologia Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) | Nie |
| Stan spoczynku | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Jasność | 300 cd/m2 |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Przekątna ekranu | 15,6" |
| Typ HD | Full HD |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | IPS |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Paleta barw | 45% |
| Ekran antyrefleksyjny | Tak |
| Przestrzeń barw RGB | NTSC |
| Audio | |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Układ audio | Realtek ALC3287 |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| System dźwięku | Dźwięk Dolby |
| Wbudowany subwoofer | Nie |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
| Moc głośnika | 2 W |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Nośnik danych | |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Napęd optyczny | Nie |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| Obsługiwane karty pamięci | SD SDXC SDHC MMC |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 512 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Nośniki | SSD |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Interfejs pamięci SSD | NVMe, PCI Express 3.0 |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Wersja HDMI | 1.4b |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Technologia Thunderbolt | Tak |
| Funkcja USB Sleep-and-Charge | Tak |
| Zasilanie USB | Tak |
| Porty USB Sleep-and-Charge | 1 |
| Ilość portów USB4 Gen 3x2 | 1 |
| Bateria | |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Pojemność baterii | 45 Wh |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 6 h |
| Czas szybkiego ładowania (50%) | 30 min |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Kamera | |
| Przednia kamera | Tak |
| Typ przedniej kamery | HD |
| Kamera prywatności | Tak |
| Typ prywatności | Przykrywka |
| Klawiatura | |
| Klawiatura z podświetleniem | Tak |
| Język klawiatury | Amerykański międzynarodowy |
| Klawiatura odporna na ciecz | Tak |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Urządzenie wskazujące | Panel dotykowy |
| Szanse na przetrwanie | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR RoHS EPEAT Silver |