Producenci
Notebook Lenovo ThinkPad E15 Gen 4 15,6"FHD/i5-1235U/16GB/SSD512GB/MX550-2GB/11PR Black
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Układ płyty głównej | Intel SoC |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,4 GHz |
| Generacja procesora | 12th gen Intel® Core™ i5 |
| Liczba rdzeni procesora | 10 |
| Cache procesora | 12 MB |
| Model procesora | i5-1235U |
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 |
| Konfigurowalne niższe TDP | 12 W |
| Producent procesora | Intel |
| Grafika | |
| Model dedykowanej karty graficznej | NVIDIA GeForce MX550 |
| Dedykowana karta graficzna | Tak |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel Iris Xe Graphics |
| Typ dedykowanej karty graficznej | GDDR6 |
| Pamięć karty graficznej | 2 GB |
| Pamięć | |
| Maksymalna pojemność pamięci | 40 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 Mhz |
| Rodzaj pamięci | Zintegrowana + SO-DIMM |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Gniazda pamięci | SO-DIMM x 1 |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Układ | Clamshell |
| Typ produktu | Laptop |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość adaptera AC | 50/60 Hz |
| Moc adaptera AC | 65 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 18,9 mm |
| Głębokość produktu | 240 mm |
| Waga produktu | 1,7 kg |
| Szerokość produktu | 365 mm |
| Ochrona | |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Kensington Lock | Tak |
| Czytnik Smart card | Nie |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Rodzaj ochrony hasłem | BIOS Supervisor Zasilanie włączone SSD |
| Wersja TPM | 2.0 |
| Warunki pracy | |
| Maksymalna wysokość transportu | 3048 m |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 35 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 8 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 5 - 43 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 |
| Typ anteny | 2x2 |
| NFC | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wersja Bluetooth | 5.1 |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Cechy szczególne procesora | |
| Maksymalna konfiguracja CPU | 1 |
| Technologia Execute Disable Bit (EDB) | Tak |
| Intel® Flex Memory Access | Tak |
| Technologia Wirtualizacji Intel® (Directed I/O) (VT-d) | Tak |
| Technologia Intel® Trusted Execution | Tak |
| Wbudowane opcje dostępne | Nie |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Tak |
| Technologia virtualizacji Intel® (VT-x) | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Przekątna ekranu | 15,6" |
| Typ HD | Full HD |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Ekran matowy | Tak |
| Przestrzeń barw RGB | NTSC |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 800:1 |
| Paleta barw | 45% |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Typ matrycy | IPS |
| Jasność | 300 cd/m2 |
| Audio | |
| System dźwięku | Dźwięk Dolby |
| Układ audio | Realtek ALC3287 |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Producent głośników | Harman Kardon |
| Moc głośnika | 2 W |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Język systemu operacyjnego | Angielski Polski |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Nośnik danych | |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Napęd optyczny | Nie |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express 4.0 |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| NVMe | Tak |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Nośniki | SSD |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 512 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Technologia Intel® Thunderbolt 4 | Tak |
| Ilość portów Thunderbolt 4 | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Zasilanie USB | Tak |
| Funkcja USB Sleep-and-Charge | Tak |
| Porty USB Sleep-and-Charge | 1 |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Bateria | |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 10,8 h |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo | 14,6 h |
| Pojemność baterii | 57 Wh |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Kamera | |
| Kamera prywatności | Tak |
| Typ prywatności | Przykrywka |
| Przednia kamera | Tak |
| Kamera na podczerwień (IR) | Tak |
| Typ przedniej kamery | Full HD |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 1920 x 1080 px |
| Klawiatura | |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Urządzenie wskazujące | ThinkPad UltraNav |
| Układ klawiatury | QWERTY |
| Język klawiatury | US International |
| Klawiatura z podświetleniem | Tak |
| Klawiatura odporna na ciecz | Tak |