Producenci
Obudowa DeepCool MATREXX 40 3FS
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Maksymalna długość kart graficznych | 32 cm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Maksymalna długość PSU | 16 cm |
| Model | PC |
| Lokalizacja oświetlenia | Wentylator obudowy |
| Układ | Micro Tower |
| Liczba wewnętrznych zatok 3,5" | 2 |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Przycisk reset | Tak |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 16,5 cm |
| Podświetlenie | Tak |
| Obsługiwany typ płyty głównej | micro ATX Mini-ITX |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Materiały | Szkło hartowane SPCC Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Boczne okno | Tak |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Panel(e) ze szkła hartowanego | Tak |
| Ilość zatok 3.5" | 2 |
| Liczba slotów rozszerzeń | 4 |
| Ilość zatok 2,5 " | 2 |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 431 mm |
| Głębokość produktu | 400 mm |
| Waga produktu | 5,52 kg |
| Szerokość produktu | 215 mm |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 6,42 kg |
| Szerokość opakowania | 288 mm |
| Wysokość opakowania | 470 mm |
| Głębokość opakowania | 470 mm |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 2.5 3.5" |
| Porty i interfejsy | |
| Wyjście audio | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Maskownice do kabli | 2 cm |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Zapewnij odpowiednią wentylację obudowy, aby uniknąć przegrzewania się komponentów. Uważaj na ostre krawędzie podczas montażu. Trzymaj produkt z dala od źródeł wody, aby zapobiec uszkodzeniom elektrycznym. |
| Chłodzenie | |
| Maksymalna ilość wentylatorów przednich | 3 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic przednich | 140 240 120 280 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 120 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 240 140 120 280 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic tylnych | 120 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów górnych | 2 |
| Zainstalowane wentylatory przednie | 2x 120 mm |
| Zainstalowane wentylatory tylne | 1x 120 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 140 mm 120 |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 1 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 120 mm 140 mm |
| Wydajność chłodzenia płynem | Tak |
| Zasilanie | |
| Obsługiwany typ zasilaczy | ATX PS2 |
| Zasilacz dołączony | Nie |
| Lokalizacja zasilania | Dolne |
Gwarancja 24 miesiące