Producenci
Obudowa DeepCool MATREXX 55 V3 ADD-RGB White 3F
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Przeznaczenie | Gaming |
| Ilość zatok 3.5" | 2 |
| Przycisk sterowania RGB | Tak |
| Obsługiwany typ płyty głównej | ATX EATX micro ATX Mini-ITX |
| Boczne okno | Tak |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 16 cm |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Podświetlenie | Tak |
| Liczba slotów rozszerzeń | 7 |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Maksymalna długość kart graficznych | 37 cm |
| Ilość zatok 2,5 " | 4 |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Lokalizacja oświetlenia | Przednie |
| Panel(e) ze szkła hartowanego | Tak |
| Filtr przeciwkurzowy | Tak |
| Materiały | SPCC ABS Szkło hartowane |
| Model | PC |
| Kolor produktu | Czarny Biały |
| Układ | Midi Tower |
| Przycisk reset | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 479 mm |
| Szerokość produktu | 210 mm |
| Głębokość produktu | 446 mm |
| Waga produktu | 7,4 kg |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 8,5 kg |
| Głębokość opakowania | 515 mm |
| Wysokość opakowania | 510 mm |
| Szerokość opakowania | 275 mm |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 2.5 3.5" |
| Porty i interfejsy | |
| Wyjście audio | Tak |
| Wejście audio | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Chłodzenie | |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 140 mm 120 |
| Wydajność chłodzenia płynem | Tak |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic przednich | 280 140 360 mm 240 mm 120 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 140 mm 120 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 120 |
| Maksymalna ilość wentylatorów przednich | 3 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic tylnych | 120 |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 1 |
| Zainstalowane wentylatory przednie | 3x 120 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 120 140 240 |
| Maksymalna ilość wentylatorów górnych | 2 |
| Zasilanie | |
| Lokalizacja zasilania | Dolne |
| Zasilacz dołączony | Nie |
| Obsługiwany typ zasilaczy | ATX PS2 |
Gwarancja 24 miesiące