Producenci
Obudowa Deepcool CG580 WH
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Obsługiwany typ płyty głównej | micro ATX ITX ATX |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 16,3 cm |
| Lokalizacja oświetlenia | Tylne Przednie |
| Boczne okno | Tak |
| Filtr przeciwkurzowy | Tak |
| Maksymalna długość kart graficznych | 37,5 cm |
| Materiały | Szkło hartowane Stal ABS |
| Kolor produktu | Biały |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 437 mm |
| Wysokość produktu | 500 mm |
| Waga produktu | 7,9 kg |
| Szerokość produktu | 235 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.0 Typu-A | 2 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Zapewnij odpowiednią wentylację obudowy, aby uniknąć przegrzewania się komponentów. Trzymaj produkt z dala od źródeł wody, aby zapobiec uszkodzeniom elektrycznym. Uważaj na ostre krawędzie podczas montażu. |
Gwarancja 24 miesiące