Producenci
Obudowa ENDORFY Signum 300 Air (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Obsługiwany typ płyty głównej | ATX micro ATX Mini-ITX |
| Boczne okno | Tak |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Model | PC |
| Liczba slotów rozszerzeń | 7 |
| Ilość zatok 2,5 " | 2 |
| Układ | Tower |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 16,1 cm |
| Ilość zatok 3.5" | 2 |
| Filtr przeciwkurzowy | Tak |
| Panel(e) ze szkła hartowanego | Tak |
| Maksymalna długość kart graficznych | 35 cm |
| Maksymalna długość PSU | 18 cm |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 413 mm |
| Wysokość produktu | 447 mm |
| Głębokość produktu | 216 mm |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 3.5" 2.5 |
| Porty i interfejsy | |
| Wejście audio | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Chłodzenie | |
| Zainstalowane wentylatory tylne | 1x 120 mm |
| Zainstalowane wentylatory przednie | 3x 120 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 120 240 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic przednich | 120 360 mm 240 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic tylnych | 120 mm |
| Zasilanie | |
| Zasilacz dołączony | Nie |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące