Producenci
Obudowa ENDORFY Ventum 200 ARGB
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Układ | ATX |
| Podświetlenie | ARGB |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 16,1 cm |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Obsługiwany typ płyty głównej | micro ATX ITX ATX |
| Boczne okno | Tak |
| Filtr przeciwkurzowy | Tak |
| Model | PC |
| Przycisk reset | Tak |
| Ilość zatok 2,5 " | 2 |
| Maksymalna długość PSU | 18 cm |
| Liczba slotów rozszerzeń | 7 |
| Panel(e) ze szkła hartowanego | Tak |
| Maksymalna długość kart graficznych | 31,5 cm |
| Ilość zatok 2,5" / 3,5" | 1 |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 373 mm |
| Waga produktu | 4,7 g |
| Szerokość produktu | 216 mm |
| Wysokość produktu | 440 mm |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 3.5" 2.5 |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Wejście audio | Tak |
| Wyjście audio | Tak |
| Ilość portów USB typu A | 2 |
| Pozostałe funkcje | |
| Wąski napęd optyczny | Nie |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Uważaj na ostre krawędzie podczas montażu. Trzymaj produkt z dala od źródeł wody, aby zapobiec uszkodzeniom elektrycznym. Zapewnij odpowiednią wentylację obudowy, aby uniknąć przegrzewania się komponentów. |
| Chłodzenie | |
| Zainstalowane wentylatory przednie | 3x 120 mm |
| Wydajność chłodzenia płynem | Tak |
| Zainstalowane wentylatory tylne | 1x 120 mm |
| Obsługiwana liczba wentylatorów | 7 |
| Obsługiwane rozmiary wentylatorów radiatora przedniego | 120 mm 360 mm 240 mm 280 mm |
| Obsługiwane rozmiary wentylatorów radiatora górnego | 120 mm 240 mm |
| Obsługiwane rozmiary wentylatorów radiatora tylnego | 120 mm |
| Zasilanie | |
| Zasilacz dołączony | Nie |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące