Producenci
Obudowa GEMBIRD EE2-U2S-5 (2.5"; USB 2.0; Aluminium; kolor czarny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Konstrukcja | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Materiały | Aluminium, Plastik |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Obudowa HDD |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 127 mm |
| Waga produktu | 58 g |
| Głębokość opakowania | 175 mm |
| Wysokość opakowania | 145 mm |
| Wysokość produktu | 13 mm |
| Szerokość produktu | 75 mm |
| Szerokość opakowania | 55 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączone śruby | Tak |
| Przewody | USB |
| Nośnik danych | |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | SATA |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 1 |
| Rozmiary napędów pamięci masowej | 2.5" |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie demontuj obudowy bez odpowiednich narzędzi i wiedzy technicznej. Unikaj zalania lub kontaktu obudowy z wodą. Nie przechowuj ani nie używaj urządzenia w pobliżu źródeł ciepła. |
Gwarancja 24 miesiące