Producenci
Obudowa ITX Inter-Tech Geh A80 z zasilaczem 60 W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Układ | Small Form Factor (SFF) |
| Liczba wewnętrznych zatok 3,5" | 1 |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Model | PC |
| Materiały | Aluminium |
| Ilość zatok 2,5 " | 2 |
| Ilość zatok 3.5" | 1 |
| Obsługiwany typ płyty głównej | ITX |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 4 cm |
| Boczne okno | Nie |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,07 kg |
| Szerokość produktu | 200 mm |
| Wysokość produktu | 88 mm |
| Głębokość produktu | 200 mm |
| Dane opakowania | |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,79 kg |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 3.5" 2.5 |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Zasilanie | |
| Zasilacz dołączony | Tak |
| Zasilanie | 60 W |
Gwarancja 24 miesiące