Producenci
Obudowa Jonsplus Z20 GEJP-023 Mesh PC, Mini Tower, Micro-ATX, z uchwytem do przenoszenia - biała
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Model | PC |
| Układ | Mini Tower |
| Materiały | SPCC Szkło hartowane |
| Ilość zatok 3.5" | 1 |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Liczba slotów rozszerzeń | 4 |
| Filtr przeciwkurzowy | Tak |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Maksymalna długość kart graficznych | 36,3 cm |
| Obsługiwany typ płyty głównej | micro ATX Mini-ATX |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 16,4 cm |
| Maksymalna długość PSU | 14 cm |
| Ilość zatok 2,5 " | 3 |
| Boczne okno | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 335 mm |
| Szerokość produktu | 198 mm |
| Głębokość produktu | 382 mm |
| Waga produktu | 5 kg |
| Grubość materiału | 1 mm |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 6,5 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 2.5 3.5" |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Chłodzenie | |
| Maksymalna ilość wentylatorów górnych | 2 |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 1 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 240 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów dolnych | 120 140 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 120 mm 140 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów dolnych | 2 |
| Wydajność chłodzenia płynem | Tak |
| Zasilanie | |
| Zasilacz dołączony | Nie |
| Lokalizacja zasilania | Górne |
Gwarancja 24 miesiące