Producenci
Obudowa KOLINK CITADEL CITADEL (Micro ATX, Mini ITX; kolor czarny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Model | PC |
| Obsługiwany typ płyty głównej | micro ATX Mini-ITX |
| Materiały | Szkło hartowane Stal |
| Ilość zatok 2,5 " | 2 |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Liczba wewnętrznych zatok 3,5" | 2 |
| Przycisk reset | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | HDD |
| Układ | Mini Tower |
| Liczba slotów rozszerzeń | 4 |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Boczne okno | Tak |
| Maksymalna długość kart graficznych | 35 cm |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 16 cm |
| Panel(e) ze szkła hartowanego | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 4,6 kg |
| Szerokość produktu | 210 mm |
| Głębokość produktu | 396 mm |
| Wysokość produktu | 412 mm |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 3.5" 2.5 |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Wyjście audio | Tak |
| Wejście audio | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Trzymaj produkt z dala od źródeł wody, aby zapobiec uszkodzeniom elektrycznym. Uważaj na ostre krawędzie podczas montażu. Zapewnij odpowiednią wentylację obudowy, aby uniknąć przegrzewania się komponentów. |
| Chłodzenie | |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 240 |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 1 |
| Zainstalowane wentylatory przednie | 1x 120 mm |
| Zainstalowane wentylatory tylne | 1x 120 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 140 mm 120 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic przednich | 240 140 |
| Maksymalna ilość wentylatorów bocznych | 2 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic tylnych | 120 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów bocznych | 120 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 120 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów przednich | 3 |
| Zasilanie | |
| Obsługiwany typ zasilaczy | ATX |
Gwarancja 24 miesiące