Producenci
Obudowa NZXT H510 CA-H510B-B1 (ATX, Micro ATX, Mini ITX; kolor czarny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 16,5 cm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Obsługiwany typ płyty głównej | micro ATX Mini-ATX ATX |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Ilość zatok 3.5" | 3 |
| Panel(e) ze szkła hartowanego | Tak |
| Boczne okno | Tak |
| Maksymalna długość kart graficznych | 38,1 cm |
| Materiały | SGCC (stal ocynkowana ogniowo) Stal Szkło hartowane |
| Ilość zatok 2,5 " | 3 |
| Liczba slotów rozszerzeń | 7 |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 428 mm |
| Wysokość produktu | 435 mm |
| Waga produktu | 6,6 kg |
| Szerokość produktu | 210 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Stojak dołączony | Tak |
| Dołączone śruby | Tak |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 2.5" 3.5 |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Chłodzenie | |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 120 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 120 mm 140 |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 1 |
| Obsługiwane rozmiary tylnego wentylatora | 120 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 120 mm 140 |
| Maksymalna ilość wentylatorów górnych | 1 |
| Obsługiwane rozmiary przedniego wiatraka | 140 120 |
| Maksymalna ilość wentylatorów przednich | 2 |