Producenci
Obudowa NZXT H510 Flow Midi Tower biała z oknem
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Maksymalna długość kart graficznych | 36 cm |
| Panel(e) ze szkła hartowanego | Tak |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Ilość zatok 2,5 " | 3 |
| Liczba slotów rozszerzeń | 7 |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 16,5 cm |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Układ | Midi Tower |
| Boczne okno | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Model | PC |
| Obsługiwany typ płyty głównej | micro ATX Mini-ITX ATX |
| Ilość zatok 3.5" | 3 |
| Materiały | Stal Szkło hartowane |
| Kolor produktu | Biały |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 428 mm |
| Waga produktu | 6,6 kg |
| Wysokość produktu | 460 mm |
| Szerokość produktu | 210 mm |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 2.5 3.5" |
| Porty i interfejsy | |
| Wyjście audio | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Wejście audio | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Chłodzenie | |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 120 140 |
| Obsługiwane rozmiary tylnego wentylatora | 120 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 1 |
| Obsługiwane rozmiary przedniego wiatraka | 280 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów górnych | 1 |
| Maksymalna ilość wentylatorów przednich | 2 |
| Prędkość wentylatora | 1200 - 1200 RPM |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 140 mm 120 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 120 mm |
| Zainstalowane wentylatory tylne | 1x 120 mm |
| Zainstalowane wentylatory przednie | 1x 120 mm |
| Zasilanie | |
| Zasilacz dołączony | Nie |