Producenci
Obudowa NZXT H7 Elite RGB Midi Tower czarna z oknem
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Obsługiwany typ płyty głównej | micro ATX ATX Mini-ITX |
| Model | PC |
| Ilość zatok 3.5" | 2 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Dotykowy | Midi Tower |
| Materiały | SGCC (stal ocynkowana ogniowo) Szkło hartowane |
| Filtr przeciwkurzowy | Tak |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Ilość zatok 2,5 " | 6 |
| Maksymalna długość PSU | 20 cm |
| Boczne okno | Tak |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 18,5 cm |
| Liczba slotów rozszerzeń | 7 |
| Maksymalna długość kart graficznych | 40 cm |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 11 kg |
| Wysokość produktu | 505 mm |
| Szerokość produktu | 230 mm |
| Głębokość produktu | 480 mm |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 310 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 13,3 kg |
| Głębokość opakowania | 565 mm |
| Pojemność opakowania | 101657,5 cm3 |
| Szerokość opakowania | 570 mm |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 3.5" 2.5 |
| Ramka combo na dysk HDD/SSD | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Wyjście audio | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Wejście audio | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Dołączone śruby | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Szerokość brutto palety | 116 cm |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 12 szt. |
| Długość brutto palety | 94 cm |
| Wysokość brutto palety | 126 cm |
| Chłodzenie | |
| Maksymalny przepływ powietrza | 90,8 ft3/min |
| Maksymalne ciśnienie powietrza w wentylatorze 2 | 1,14 mmH2O |
| Zainstalowane wentylatory tylne | 1x 140 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic tylnych | 140 mm |
| Zainstalowane wentylatory przednie | 3x 140 mm |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 34 dB |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 1 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 140 mm 120 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 360 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic przednich | 360 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 140 mm 120 mm |
| Prędkość wentylatora | 500 - 1500 RPM |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 140 mm 120 |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 3,22 mmH2O |
| Maksymalna ilość wentylatorów górnych | 3 |
| Maksymalna ilość wentylatorów przednich | 3 |
| Maksymalny przepływ powietrza w wentylatorze 2 | 99,56 ft3/min |
| Zasilanie | |
| Zasilacz dołączony | Nie |
Gwarancja 24 miesiące