Producenci
Obudowa NZXT H7 Flow Midi Tower czarna z oknem
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Boczne okno | Tak |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 18,5 cm |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Ilość zatok 3.5" | 2 |
| Model | PC |
| Materiały | SGCC (stal ocynkowana ogniowo) Szkło hartowane |
| Układ | Midi Tower |
| Ilość zatok 2,5 " | 6 |
| Maksymalna długość kart graficznych | 40 cm |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Obsługiwany typ płyty głównej | ATX EATX micro ATX Mini-ITX |
| Przycisk reset | Nie |
| Panel(e) ze szkła hartowanego | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1 kg |
| Wysokość produktu | 505 mm |
| Szerokość produktu | 230 mm |
| Głębokość produktu | 480 mm |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 2.5 3.5" |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Wyjście audio | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Chłodzenie | |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 140 mm 120 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 120 mm 140 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 1 |
| Maksymalna ilość wentylatorów przednich | 3 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 140 mm 120 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów górnych | 3 |
| Zainstalowane wentylatory przednie | 1x 120 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic przednich | 360 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 360 mm |
| Sterowanie prędkością wentylatora | Nie |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic tylnych | 140 mm |
| Zainstalowane wentylatory tylne | 2x 120 mm |
| Prędkość wentylatora | 960 - 1440 RPM |
| Zasilanie | |
| Zasilacz dołączony | Nie |
Gwarancja 24 miesiące