Producenci
Obudowa NZXT H9 Flow Midi Tower czarna z oknem
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Model | PC |
| Układ | Midi Tower |
| Filtr przeciwkurzowy | Tak |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 16,5 cm |
| Maksymalna długość PSU | 20 cm |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Obsługiwany typ płyty głównej | micro ATX Mini-ITX ATX |
| Materiały | Stal Szkło hartowane |
| Maksymalna długość kart graficznych | 43,5 cm |
| Panel(e) ze szkła hartowanego | Tak |
| Podświetlenie | Tak |
| Ilość zatok 5.25" | 6 |
| Ilość zatok 2,5 " | 6 |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 12,1 kg |
| Głębokość produktu | 466 mm |
| Szerokość produktu | 290 mm |
| Wysokość produktu | 495 mm |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 2.5 3.5" |
| Porty i interfejsy | |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Chłodzenie | |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic bocznych | 360 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 120 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 120 140 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic przednich | 360 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów bocznych | 120 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów bocznych | 3 |
| Maksymalna ilość wentylatorów górnych | 3 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 360 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów dolnych | 120 mm 140 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 1 |
| Maksymalny przepływ powietrza | 62,18 ft³/min |
| Sterowanie prędkością wentylatora | Tak |
| Maksymalna ilość wentylatorów dolnych | 3 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic tylnych | 120 mm |
| Zasilanie | |
| Zasilacz dołączony | Nie |
Gwarancja 24 miesiące