Producenci
Obudowa PC APNX V1, Midi-Tower, ATX, Tempered Glass, Holz, schwarz
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Ilość zatok 2,5 " | 6 |
| Boczne okno | Tak |
| Obsługiwany typ płyty głównej | ATX micro ATX Mini-ITX |
| Układ | Midi Tower |
| Liczba slotów rozszerzeń | 7 |
| Kolor produktu | Czarny Drewniany |
| Ilość zatok 3.5" | 2 |
| Model | PC |
| Podświetlenie | Tak |
| Materiały | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) SGCC (stal ocynkowana ogniowo) |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 17 cm |
| Maksymalna długość kart graficznych | 39,5 cm |
| Waga i rozmiary | |
| Grubość materiału | 0,8 mm |
| Głębokość produktu | 500 mm |
| Szerokość produktu | 290 mm |
| Wysokość produktu | 485,5 mm |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 3.5" 2.5 |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Wejście audio | Tak |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Wyjście audio | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2x2 typu C | 1 |
| Chłodzenie | |
| Zainstalowane wentylatory przednie | 2x 160 mm |
| Obsługiwane rozmiary wentylatorów radiatora dolnego | 360 mm 120 280 240 mm 140 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 140 160 mm 120 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 120 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów przednich | 3 |
| Maksymalna ilość wentylatorów dolnych | 3 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 360 mm 140 240 120 280 |
| Zainstalowane wentylatory tylne | 1x 120 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 1 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic przednich | 120 140 240 360 mm |
| Wydajność chłodzenia płynem | Tak |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic tylnych | 120 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 120 mm 140 160 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów bocznych | 3 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów dolnych | 120 mm 140 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów bocznych | 120 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów górnych | 3 |
| Zasilanie | |
| Zasilacz dołączony | Nie |
Gwarancja 24 miesiące