Producenci
Obudowa PC Lian Li LANCOOL 207, Midi-Tower, ATX, Szkło Hartowane - biała
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Okres gwarancji | 1 lat(a) |
| Konstrukcja | |
| Maksymalna długość kart graficznych | 37,5 cm |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 18 cm |
| Panel(e) ze szkła hartowanego | Tak |
| Ilość zatok 3.5" | 2 |
| Obsługiwany typ płyty głównej | ATX micro ATX Mini-ITX |
| Materiały | Stal Szkło hartowane |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Filtr przeciwkurzowy | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Maksymalna długość PSU | 16 cm |
| Model | PC |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Układ | Midi Tower |
| Boczne okno | Tak |
| Liczba slotów rozszerzeń | 7 |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 219 mm |
| Głębokość produktu | 455,6 mm |
| Wysokość produktu | 456 mm |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 3.5" |
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Uważaj na ostre krawędzie podczas montażu. Zapewnij odpowiednią wentylację obudowy, aby uniknąć przegrzewania się komponentów. Trzymaj produkt z dala od źródeł wody, aby zapobiec uszkodzeniom elektrycznym. |
| Chłodzenie | |
| Prędkość wentylatora | 450 - 1900 RPM |
| Maksymalna ilość wentylatorów bocznych | 2 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów bocznych | 120 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 140 mm 120 |
| Maksymalny przepływ powietrza | 109,3 ft³/min |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 280 mm 360 240 |
| Zainstalowane wentylatory przednie | 2x 140 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów przednich | 2 |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 1 |
| Maksymalna ilość wentylatorów górnych | 3 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 120 mm |
| Zainstalowane wentylatory tylne | 2x 120 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 140 mm |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 3,3 mmH2O |
| Zasilanie | |
| Lokalizacja zasilania | Dolne |
| Zasilacz dołączony | Nie |
Gwarancja 24 miesiące