Producenci
Obudowa PC Lian Li Lancool 217, Midi-Tower, ATX, szkło hartowane - biały
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały Drewniany |
| Obsługiwany typ płyty głównej | ATX EATX SSI EEB |
| Maksymalna długość kart graficznych | 38 cm |
| Układ | Midi Tower |
| Filtr przeciwkurzowy | Tak |
| Model | PC |
| Ilość zatok 3.5" | 1 |
| Materiały | Stal Drewno Szkło hartowane |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 18 cm |
| Liczba slotów rozszerzeń | 7 |
| Maksymalna długość PSU | 22 cm |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 482 mm |
| Wysokość produktu | 503 mm |
| Szerokość produktu | 238 mm |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 3.5" |
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Chłodzenie | |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 170 mm 140 mm 120 |
| Maksymalna ilość wentylatorów górnych | 3 |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 1 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 140 mm 120 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów przednich | 3 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 240 280 mm 360 |
| Zainstalowane wentylatory tylne | 1x 140 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 120 140 mm |
| Zainstalowane wentylatory przednie | 2x 120 mm |
| Zasilanie | |
| Zasilacz dołączony | Nie |
Gwarancja 24 miesiące