Producenci
Obudowa PC Montech HS01, Midi-Tower, ATX, aRGB, Szkło Hartowane
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Okres gwarancji | 1 lat(a) |
| Konstrukcja | |
| Liczba slotów rozszerzeń | 7 |
| Ilość zatok 3.5" | 2 |
| Obsługiwany typ płyty głównej | micro ATX Mini-ITX ATX |
| Ilość zatok 2,5 " | 4 |
| Maksymalna długość PSU | 20 cm |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Model | PC |
| Kolor produktu | Czarny |
| Filtr przeciwkurzowy | Tak |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 17,5 cm |
| Przycisk reset | Tak |
| Maksymalna długość kart graficznych | 42 cm |
| Kółka transportowe | Nie |
| Układ | Midi Tower |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 480 mm |
| Szerokość produktu | 240 mm |
| Głębokość produktu | 480 mm |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 573 mm |
| Szerokość opakowania | 323 mm |
| Głębokość opakowania | 563 mm |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Nośnik danych | |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 3.5 |
| Regulacja wewnętrznego układu | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Wejście audio | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Wyjście audio | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Chłodzenie | |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 2 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 120 240 mm 360 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 140 mm 120 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 120 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów przednich | 3 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 120 |
| Maksymalna ilość wentylatorów górnych | 3 |
| Obsługiwane rozmiary wentylatorów radiatora dolnego | 240 mm 120 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów dolnych | 120 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów dolnych | 3 |
| Zasilanie | |
| Lokalizacja zasilania | Przednie |
| Zasilacz dołączony | Nie |
| Obsługiwany typ zasilaczy | ATX SFX |
Gwarancja 24 miesiące