Producenci
Obudowa PC PHANTEKS XT M3, Mini Obudowa, mATX, RGB, Szkło hartowane - w tym 3x wentylatory 120 mm, biały
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Liczba slotów rozszerzeń | 4 |
| Kolor produktu | Biały |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Maksymalna długość PSU | 15 cm |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Maksymalna długość kart graficznych | 43 cm |
| Lokalizacja oświetlenia | Tylne Przednie |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 17,5 cm |
| Boczne okno | Tak |
| Panel(e) ze szkła hartowanego | Tak |
| Obsługiwany typ płyty głównej | micro ATX Mini-ITX |
| Ilość zatok 3.5" | 1 |
| Materiały | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) Stal Szkło hartowane |
| Ilość zatok 2,5 " | 2 |
| Model | PC |
| Podświetlenie | Tak |
| Układ | Micro Tower |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 370 mm |
| Głębokość produktu | 235 mm |
| Szerokość produktu | 460 mm |
| Waga produktu | 5,57 kg |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 3.5" 2.5 |
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| Porty i interfejsy | |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2x2 typu C | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Chłodzenie | |
| Maksymalna ilość wentylatorów przednich | 2 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 120 |
| Wydajność chłodzenia płynem | Tak |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 360 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów dolnych | 120 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 140 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 120 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 1 |
| Maksymalna ilość wentylatorów dolnych | 3 |
| Maksymalna ilość wentylatorów górnych | 3 |
| Zainstalowane wentylatory tylne | 1x 120 mm |
| Zasilanie | |
| Ilość jednostek zasilania | 1 |
| Lokalizacja zasilania | Tylne |
Gwarancja 24 miesiące