Producenci
Obudowa PC Sharkoon MS-Y1000 white
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 13,5 cm |
| Maksymalna długość kart graficznych | 36 cm |
| Liczba slotów rozszerzeń | 5 |
| Przycisk reset | Tak |
| Obsługiwany typ płyty głównej | micro ATX Mini-ITX |
| Boczne okno | Tak |
| Ilość zatok 3.5" | 1 |
| Panel(e) ze szkła hartowanego | Tak |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Model | PC |
| Diody LED | Tak |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Maksymalna długość PSU | 16 cm |
| Układ | Micro Tower |
| Ilość zatok 2,5 " | 3 |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 425 mm |
| Waga produktu | 5,7 kg |
| Wysokość produktu | 362 mm |
| Szerokość produktu | 170 mm |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 3.5" 2.5 |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Wyjście audio | Tak |
| Wejście audio | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Chłodzenie | |
| Zainstalowane wentylatory dolne | 1x 120 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 1 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 120 |
| Zainstalowane wentylatory tylne | 1x 80 mm |
| Zainstalowane wentylatory górne | 2x 120 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów dolnych | 120 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów górnych | 2 |
| Maksymalna ilość wentylatorów przednich | 1 |
| Maksymalna ilość wentylatorów dolnych | 2 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 80 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 120 |
| Zasilanie | |
| Zasilacz dołączony | Nie |
Gwarancja 24 miesiące