Producenci
Obudowa PC Wieża ATX - micro ATX, Inter-Tech IT-5916 - 14,5 cm - 35,5 cm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Ilość zatok 3.5" | 4 |
| Maksymalna długość kart graficznych | 35,5 cm |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 14,5 cm |
| Obsługiwany typ płyty głównej | micro ATX ATX |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Boczne okno | Nie |
| Układ | Tower |
| Ilość zatok 2,5 " | 2 |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Ilość zatok 5.25" | 3 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Model | PC |
| Przycisk reset | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 200 mm |
| Wysokość produktu | 400 mm |
| Głębokość produktu | 420 mm |
| Waga produktu | 4,21 kg |
| Dane opakowania | |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Wysokość opakowania | 455 mm |
| Głębokość opakowania | 465 mm |
| Szerokość opakowania | 230 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 4,86 kg |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 2.5 3.5" 5.25" |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | MMC SDHC |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Wejście audio | Tak |
| Wyjście audio | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Złącze zasilacza CPU (4+4 pin) | Tak |
| Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) | 2 |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Chłodzenie | |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 120 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 80 mm 120 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 1 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów bocznych | 120 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów przednich | 1 |
| Maksymalna ilość wentylatorów bocznych | 2 |
| Zasilanie | |
| Zasilanie | 500 W |
| Złącze napędu dyskietek | 1 |
| Zasilacz dołączony | Tak |
| Złącze zasilacza ATX (20+4 pin) | Tak |
| Ilość gniazd SATA | 3 |
Gwarancja 24 miesiące