Producenci
Obudowa PHANTEKS Enthoo Pro 2 Big Tower
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Układ | Full Tower |
| Obsługiwany typ płyty głównej | ATX SSI EEB EATX micro ATX Mini-ITX |
| Przycisk reset | Tak |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 19,5 cm |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Liczba slotów rozszerzeń | 8 |
| Model | PC |
| Filtr przeciwkurzowy | Tak |
| Ilość zatok 3.5" | 12 |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiały | Stal |
| Maksymalna długość kart graficznych | 50,3 cm |
| Ilość zatok 2,5 " | 11 |
| Maksymalna długość PSU | 33 cm |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 580 mm |
| Waga produktu | 12 kg |
| Głębokość produktu | 560 mm |
| Szerokość produktu | 240 mm |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 665 mm |
| Szerokość opakowania | 330 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 14 kg |
| Głębokość opakowania | 650 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Nośnik danych | |
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 3.5" |
| Porty i interfejsy | |
| Wyjście audio | Tak |
| Wejście audio | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Chłodzenie | |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 120 mm 140 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów bocznych | 4 |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 1 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic przednich | 420 mm 480 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów górnych | 3 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 140 mm 120 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 360 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic bocznych | 480 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów przednich | 4 |
| Maksymalna ilość wentylatorów dolnych | 3 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic tylnych | 120 mm 140 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów bocznych | 120 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 140 mm 120 |
| Obsługiwane rozmiary wentylatorów radiatora dolnego | 360 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów dolnych | 120 mm 140 mm |
| Zasilanie | |
| Ilość jednostek zasilania | 1 |
| Obsługiwany typ zasilaczy | mini ITX ATX MicroATX |
| Lokalizacja zasilania | Dolne |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące