Producenci
Obudowa PHANTEKS Evolv X2 PC-Gehäuse, Midi-Tower, E-ATX, Tempered Glass, DRGB, czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Maksymalna długość kart graficznych | 38 cm |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Układ | Midi Tower |
| Model | PC |
| Obsługiwany typ płyty głównej | ATX EATX micro ATX Mini-ITX |
| Radiator dołączony | Tak |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 17 cm |
| Maksymalna długość PSU | 25 cm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Przycisk reset | Tak |
| Liczba slotów rozszerzeń | 8 |
| Podświetlenie | Tak |
| Materiały | Aluminium Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) Szkło hartowane Stal |
| Boczne okno | Tak |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Ilość zatok 2,5 " | 5 |
| Ilość zatok 3.5" | 2 |
| Panel(e) ze szkła hartowanego | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 14,2 kg |
| Głębokość chłodnicy | 41,5 cm |
| Szerokość chłodnicy | 13 cm |
| Wysokość chłodnicy | 3,2 cm |
| Wysokość produktu | 588 mm |
| Głębokość produktu | 288 mm |
| Szerokość produktu | 454 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 3.5" 2.5 |
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| Porty i interfejsy | |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2x2 typu C | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Dołączone śruby | Tak |
| Chłodzenie | |
| Zainstalowane wentylatory górne | 3x 120 mm |
| Przeznaczenie | Obudowa komputera |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 120 140 mm |
| Zainstalowane wentylatory dolne | 3x 120 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 360 |
| Maksymalna ilość wentylatorów górnych | 3 |
| Zainstalowane wentylatory tylne | 1x 120 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 120 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 1 |
| Zasilanie | |
| Ilość jednostek zasilania | 1 |
| Lokalizacja zasilania | Dolne |
Gwarancja 24 miesiące