Producenci
Obudowa SilverStone SST-SED1-B Seta D1 Midi-Tower - juodas
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Materiały | Stal Plastik |
| Model | PC |
| Obsługiwany typ płyty głównej | ATX EATX micro ATX Mini-ITX SSI CEB |
| Ilość zatok 5.25" | 4 |
| Ilość zatok 2,5 " | 2 |
| Maksymalna długość PSU | 25 cm |
| Układ | Midi Tower |
| Maksymalna długość kart graficznych | 39,4 cm |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 18,2 cm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ilość zatok 3.5" | 8 |
| Liczba zewnętrznych zatok 5,25" | 4 |
| Liczba slotów rozszerzeń | 9 |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 10,3 kg |
| Głębokość produktu | 492,7 mm |
| Szerokość produktu | 232 mm |
| Wysokość produktu | 493,9 mm |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 3.5 5.25" 2.5 |
| Porty i interfejsy | |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Chłodzenie | |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 360 mm 120 280 240 mm 140 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic przednich | 140 120 360 240 280 mm |
| Zainstalowane wentylatory przednie | 2x 140 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 120 140 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 120 160 mm 140 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów górnych | 3 |
| Zainstalowane wentylatory tylne | 1x 140 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic tylnych | 140 mm 120 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 120 mm 140 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 1 |
| Maksymalna ilość wentylatorów przednich | 3 |
| Zasilanie | |
| Zasilacz dołączony | Nie |
Gwarancja 24 miesiące