Producenci
Obudowa Silverstone SST-DS380B czarna
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiały | Aluminium Stal nierdzewna |
| Diody LED | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 360 mm |
| Szerokość produktu | 211 mm |
| Wysokość produktu | 285 mm |
| Nośnik danych | |
| Hot-swap | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Uważaj na ostre krawędzie podczas montażu. Trzymaj produkt z dala od źródeł wody, aby zapobiec uszkodzeniom elektrycznym. Zapewnij odpowiednią wentylację obudowy, aby uniknąć przegrzewania się komponentów. |
Gwarancja 24 miesiące