Producenci
Obudowa Silverstone SST-RM47-502I
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Liczba slotów rozszerzeń | 8 |
| Model | Serwer |
| Diody LED | Zasilanie HDD |
| Kolor produktu | Czarny |
| Układ | Rack |
| Ilość zatok 3.5" | 4 |
| Ilość zatok 5.25" | 2 |
| Maksymalna długość PSU | 43 cm |
| Obsługiwany typ płyty głównej | EATX micro ATX Mini-ITX SSI CEB SSI EEB ATX |
| Przycisk reset | Tak |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 14,8 cm |
| Maksymalna długość kart graficznych | 43,7 cm |
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Pojemność stelaża | 4U |
| Materiały | Stal |
| Ilość zatok 2,5 " | 1 |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 9,28 kg |
| Głębokość produktu | 456 mm |
| Wysokość produktu | 176 mm |
| Szerokość produktu | 440 mm |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 5.25" 3.5" 2.5 |
| Liczba obsługiwanych HDD | 2 |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Wejście audio | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Chłodzenie | |
| Maksymalna ilość wentylatorów przednich | 1 |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 2 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 140 mm 120 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic tylnych | 240 280 mm 120 mm |
| Zainstalowane wentylatory przednie | 1x 80 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 80 mm |
| Zasilanie | |
| Obsługiwany typ zasilaczy | ATX |
Gwarancja 24 miesiące