Producenci
Obudowa Thermaltake Commander C36 ARGB CA-1N7-00M1WN-00 (ATX, Micro ATX, Mini ITX; kolor czarny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Model | PC |
| Obsługiwany typ płyty głównej | micro ATX Mini-ITX ATX |
| Kolor produktu | Czarny |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Ilość zatok 2,5 " | 5 |
| Przycisk reset | Tak |
| Materiały | SPCC |
| Maksymalna długość PSU | 20 cm |
| Liczba slotów rozszerzeń | 9 |
| Boczne okno | Tak |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 18 cm |
| Ilość zatok 3.5" | 3 |
| Maksymalna długość kart graficznych | 41 cm |
| Układ | Midi Tower |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 7,88 kg |
| Szerokość produktu | 233 mm |
| Głębokość produktu | 527 mm |
| Wysokość produktu | 462 mm |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 2.5 3.5" |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Wejście audio | Tak |
| Wyjście audio | Tak |
| Chłodzenie | |
| Maksymalna ilość wentylatorów przednich | 3 |
| Maksymalna ilość wentylatorów górnych | 2 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 120 200 mm 140 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 120 mm |
| Zainstalowane wentylatory przednie | 2x 200 mm |
| Prędkość wentylatora | 0 - 800 RPM |
| Prędkość wentylatora 2 | 1000 RPM |
| Zainstalowana chłodnica przednia | Tak |
| Zainstalowane wentylatory tylne | 1x 120 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 1 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 120 140 mm |
| Zasilanie | |
| Zasilacz dołączony | Nie |